מתן יהב – עוצמה פנימית

flower
מתן יהב עוצמה פנימית

ליווי אישי

כל הפרטים הרלוונטיים לגבי מפגשים אישיים.

נתחיל בפרטים היבשים

הקליניקה שבה אני עובד נמצאת במרכז בתל אביב. 
ניתן להגיע למפגש ראשון בחינם דרך הזום, או מפגש ראשון במחיר של 100 ש"ח בקליניקה בתל אביב.
ניתן גם להיפגש בזום לכל אורך המפגשים.
כל פגישה מכילה בה שיחה, תרגול רגשי ומדיטציה בהתאם לצורך וההרגשה כמובן. 

להרחבה על השיטה שבה אני מלווה לחצו פה.

ליצירת קשר מוזמנים לרדת לתחתית העמוד שם נמצאים קישורים לwhatsapp לשיחה ולהכנסת פרטי תקשורת שאוכל לחזור אליכם. 

מה ההבדל בין טיפול הוליסטי לבין טיפול פסיכולוגי או טיפול CBT?

טיפול פסיכולוגי מכיל בתוכו הסתכלות על העבר, הניסיון להבין את המקור ל"בעיה" הנוכחית על ידי הסתכלות לתוך זיכרונות העבר. לפעמים בטיפול פסיכולוגי המטופל לא יוצא עם כלים ותובנות אלא רק משחרר את מה שיושב בתוכו ומרגיש הקלה זמנית עד השבוע הבא.

בטיפול פסיכולוגי יש המון התרכזות בבעיה ולא בפתרון הבעיה ולכן המון פעמים מטופלים נשארים שנים ארוכות בטיפול ללא תוצאות. בטיפול פסיכולוגי לא תמיד נכנסים לשורש הבעיה, אלא נשארים בתוך עולם המחשבות, בניסיון להבין את הבעיה.

התהליך הזה דורש המון מאמץ מחשבתי ומחזק את הרעיון שאנחנו "לא בסדר" ושיש בנו בעיה שצריך לפתור. כל עוד אנחנו מסתכלים על עצמינו כבעיה אין לנו סיכוי להשתחרר ולהבין את המקור למכאובים הפנימיים שלנו.

בטיפול CBT יש המון פעמים תרגולים מחשבתיים שדורשים יומנים, החלפת מחשבות ודמיון מודרך. נדרש המון מאמץ בשביל לתרגל ולשנות דפוסים, התהליך הזה הוא קשה ומעייף, התהליך הזה עדיין לא מסתכל לעומק העניין.

גם בטיפול CBT נשאר רק באזור המחשבות ולא נכנס לשורש, הטיפול יכול להתאים לאנשים מסוימים אך מהניסיון שלי, יש להביא שינוי טבעי, הוליסטי ורגשי בשביל להשתחרר מהמכאובים הפנימיים.

בטיפול הוליסטי רגשי אין לנו צורך להבין את הסיפור, או לחפש בזיכרונות העבר מאיפה הגיעה "הבעיה". הדרך ההוליסטית היא דרך שמתחילה בשמחה ונגמרת בשמחה, היא דרך ישירה וטבעית לשחרור מדיכאון, חרדה ומחשבות טורדניות.

בטיפול הוליסטי אנחנו מחפשים לראות את עצמינו בצורה שונה, להפסיק עם ההלקאה העצמית על ידי תובנה וכלים נבונים. אין מאמץ ומלחמה בשיטה זאת, השיטה מחזירה אותנו לטבעיות שלנו ומראה לנו, שעמוק בפנים אנחנו לא בעיה, החיים יפים והכל בסדר.

בטיפול ההוליסטי נסתכל על היחס הפנימי בין המחשבות, לרגשות ולמודעות. על ידי הבנה של שלושת החלקים הפסיכולוגיים שלנו נוכל להבין איך עד היום התייחסנו לעצמינו בדרך לא נבונה אשר מובילה לכאב רגשי ולמחשבות קשות.

בנוסף נקבל כלים שיוכלו לתחזק ולשמור על תובנות שחווינו וגדלו בנו במהלך המפגשים.

מה כולל טיפול הוליסטי ולמה לצפות מהטיפול?

טיפול הוליסטי כולל שיחה אישית שבה יש הבנה מחדש של ההסתכלות והחוויה של המטופל בעולם הפסיכולוגי-רגשי.
הטיפול כולל הסתכלות מחודשת על עולם המחשבות והרגשות, הבאת כלים שישחררו את הרגשות התקועים ויביאו לתחושה חדשה של בריאות פנימית ורוגע עמוק.

בתהליך עצמו אין דגש על מאמץ או על שינויים אגרסיביים. התהליך הוא מאוד טבעי והוא מובל על ידי תובנה.
תובנה זה דבר טבעי שיש בכולנו והוא גדל בכל פעם שאנחנו מסתכלים יותר לעומק של המערכת הפסיכולוגית שלנו.

הכלים שניתנים במפגשים יהפכו את התהליך להרבה יותר קל לאחר היישום שלהם.
הטיפול ההוליסטי נכנס ישירות ללב ליבה של המכאוב בפנימי שלנו ונותן לנו את החופש מהחרדה התמידית שמלווה אותנו לכל מקום.

לאחר טיפול הוליסטי רגשי מוצלח התחושה הפנימית הכללית שמשהו לא בסדר תשתנה ותהפוך לתחושה של הכל בסדר והחיים יפים. חוסר הביטחון שליווה אותנו במשך שנים הופך לביטחון עצמי שמוביל אותנו בעדינות לעבר הגשמה עצמית והגשמת משמעות חיינו.

דרך החשיבה שלנו הופכת להרבה יותר נעימה, ממוקדת ונבונה. יש לנו את האפשרות להסתכל על עצמינו בתובנה ובאהבה עמוקה. יהיה לנו מובן איך לפעול לטובת עצמינו בעולם החיצוני ובעולם הפנימי. יהיה חיבור עצמי עמוק לרגשות ולרצונות האמיתיים שלנו.

המחשבות והרגשות שפעם הפחידו והבהילו אותנו יהפכו לחלק שאנחנו מבינים ומחבקים, חלק שהוא אינו האויב שלנו.

 מגיע לך להשתחרר מהסבל, הטבע האמתי שלך הוא אושר אין סופי, אמן שכל היצורים החיים היו משוחררים מסבל, ומהסיבות לסבל.

ליצירת קשר מהירה: